ZŠ Mladé Buky, třída 4. A

[CZ] 4. ročník, 12 chlapců a 8 děvčat, třídní učitelka: Alena Petrželová
[D] 4. KLasse, 12 Jungen, 8 Mädchen, Klassenlehrerin Alena Petrzelova
[GB] 4.th class, 12 boys, 8 girls, teacher: Alena Petrzelova
[CZ] Matematiku, český jazyk, ang.ický jazyk, německý jazyk, vlastivědu, přírodovědu, výtvarnou výchovu a tělesnou výchovu. Nejraději máme anglický jazyk, tělesnou výchovu a matematiku.
[D] Mathematik, Tschechisch, Englisch, Deutsch, Erdkunde, Biologie, Kunst und Sport.
[GB] Maths, Czech language, English language, German language, homeland study, natural science, art and physical training. We like English language, physical training and maths.
[CZ] Nejoblíbenější činností naší třídy v zimě je běžecké lyžování.
[D] Die beliebste Tätigkeit unserer Klasse im Winter ist der Langlauf. Dieses Jahr hatten wir ein Schulwettbewerb.
[GB] The most favourite activity of our class in winter is Cross-country skiing. We had got school race this year.
[CZ] Naše obec leží na severovýchodě České republiky, nedaleko Trutnova, ve východní části Krkonoš.
[D] Unsere Gemeinde liegt im nord-östlichen Teil der Tschechischen Republik, nicht weit von Trutnov, im östlichen Teil von Riesengebirge.
[GB] Our village lies in Eastern Bohemia, near town Trutnov, in east part of Giant mountains.
[CZ] Z naší obce je vidět nejvyšší horu naší republiky - Sněžku (1602 m).
[D] Aus unserer Gemeinde kann manden höchsten Berg Tschechischen Republik - Scheekope (1602 M) sehen.
[GB] From our village we can see the most hight mountain of our republic - Snezka (1602 M).