ZŠ Komenského Trutnov, 3. B

[CZ] 3. B, 21 žáků, třídní učitelka Božena Novotná
[D] 3. B, 21 Schüler, Klassenrehrerin Božena Novotná
[GB] 3. B, 21 boys and girls, teacher Božena Novotná
[CZ] Učíme se psát, číst a počítat. Také chodíme do přírody učit se prvouku a zacvičit si
[D] In der Schule lernen wir schreiben, lesen und rechnen.
[GB] We learn writing, reading, and counting in the school. We learn and do exercises in nature.
[CZ] V naší třídě jsou zajímavé tabule. Hlavně ta magnetická, když jsou na ní obrázky.
[D] In der Klasse sind interessante Tafeln
[GB] There are very interesting boards in our class. Especially magnetic boards, when it is full of pictures.
[CZ] Naše město se jmenuje Trutnov a leží ve Východních Čechách poblíž Krkonoš. Má ve znaku draka.
[D] Unsere Stadt liegt in Nord-Ost Böhmen und liegt nahe Riesengebirge. Sie heisst Trutnov. Sie hat der Drache im Stadtwappen.
[GB] Our town is situated in eastern Bohemia and near the Giant Mountain. Its name is Trutnov. It has dragon in the town crest.
[CZ] Sněžka je nejvyšší hora v Čechách. Je vysoká 1650 metrů n. m. Vede na ni lanovka.
[D] Schneekoppe ist der höchste Berg in Tschechien - 1650 m ü.M.
[GB] Sněžka is the highest mountain in Czech Republic. It has got 1650 M. There is cableway on it.