Mateřská škola Daňkovice

Vítáme vás! Jsme rádi, že jste se na nás přišli podívat. Každý rok připravujeme mnoho akcí, aby všichni viděli, jak jsme šikovní.


Každé Vánoce si připravujeme slavnostní hostinu, abychom se dostatečně posilnili na odpoledne. To za námi přijde Sněhurka, maminky, tátové, babičky,....a my se snažíme ukázat jim, co všechno jsme se zase naučili.Pojďte se také podívat...Po výborné hostině, básničkách, písničkách nás Sněhurka podaruje. S hračkami, které nám přinese si výborně hrajeme nejen my, ale i naše maminky a tátové.


,
Každoročně také uspořádáme karneval,"nejen pro malé", ale maminky a tátové pořád nechtějí masky. Říkají, že je nepotřebují a tak to zase zůstane na nás. Musíme to zachránit.Jsme velké děti a proto nezapomínáme na nic,a už vůbec ne na naše maminky.Vždy, když mají svátek si připravíme spoustu přáníček, písniček a také kytiček. Mámy z nás mají vždycky velkou radost.
Na závěr roku se nikdy nezapomeneme rozloučit s předškoláky. Donesou nám ukázat aktovky, penály a předvedou, co všechno už umí.


Doufám, že se Vám u nás na návštěvě líbilo. Přejeme vám příjemný den.Kateřina Kakačová ZS1-PS2,Didaktické využívání internetu, 2003